Zadzwoń do nas87 565 00 77

E-mailsekretariat@bssuwalki.pl

120 lecie działalności Banku Spółdzielczego w Suwałkach – relacja

W Suwalskim Ośrodku Kultury dnia 14 sierpnia odbył się uroczysty Jubileusz 120 –lecia powstania Banku Spółdzielczego w Suwałkach z udziałem pracowników, klientów i partnerów biznesowych oraz władz samorządowych. Nie obyło się bez wspomnień i podziękowań za współpracę, informacji o planach na przyszłość oraz wystąpień pracowników i zaproszonych gości.
Prezes Banku Pani Monika Krupa powiedziała, że huczne obchody jubileuszu banku, miały być rozłożone na kilka miesięcy. Plany pokrzyżował jednak wybuch pandemii koronawirusa. Przeznaczone na świętowanie pieniądze trafiły do suwalskiego szpitala na zakup nowoczesnego respiratora. Swoją wypowiedź podsumowała następującymi słowami: „Jesteśmy po to, by służyć naszym klientom. Robimy to już od tylu lat, i chyba skutecznie, skoro mamy swoich wiernych klientów(…). W takim dniu jak dzisiejszy, chcemy podziękować im za to, że są z nami”

Gratulacje z okazji jubileuszu przekazali m.in. prezydent Czesław Renkiewicz oraz przewodniczący Rady Miejskiej Zdzisław Przełomiec.
„Państwa święto stanowi ponad jedną trzecią jubileuszu Suwałk. Jesteście ważni i potrzebni w naszym mieście. Dostrzegamy nie tylko Waszą obecność biznesową, ale także wymiar społeczny, czyli sponsoring wielu przedsięwzięć oraz organizowanego od 4 lat Międzynarodowego Memoriału Szachowego im. Ireny Warakomskiej. Życzymy wspaniałego rozwoju, z korzyścią szczególnie dla załogi banku i mieszkańców naszego miasta” – powiedział Prezydenta Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz.

Po części oficjalnej, w sali SOK im. Andrzeja Wajdy odbył się koncert zespołu Organek, którego mama przez lata pracowała w tymże banku. Koncertu wysłuchało blisko trzystu uczestników uroczystości.

Fotorelacja Polskie Radio Białystok

 

 

© 2019 Bank Spółdzielczy w Suwałkach
Projekt i realizacja: CodeDev