Zadzwoń do nas87 565 00 77

E-mailsekretariat@bssuwalki.pl

PSD2

Zgodnie z wymaganiami dyrektywy PSD2 udostępniamy specjalny interfejs, umożliwiający dostęp do rachunków płatniczych, weryfikację dostępności środków i inicjowanie transakcji uprawionym do tego podmiotom TPP.

Wybrany przez nas standard interfejsu to PolishAPI wersja 2.1.1, którego dokumentację możesz pobrać ze strony https://polishapi.org/

Możliwe usługi:

  • AIS (Account Information Service) – zestaw usług udostępniających informacje na temat rachunków Klienta,
  • PIS (Payment Initiation Service) – usługi umożliwiające inicjowanie płatności,
  • CAF (Confirmation of the Availability of Funds) – usługi potwierdzania dostępności na rachunku płatniczym Płatnika kwoty niezbędnej do wykonania transakcji płatniczej.

Interfejs udostępniony jest dla wszystkich certyfikowanych TPP (Third Party Provider) – podmiotów uprawnionych do dostępu do usług finansowych na podstawie zgód wydanych przez Klienta.

Informacje dla dostawców usług (TPP)

Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym  portalu dla dewelopera.

link do portalu: https://psd2-pdev.bssuwalki.pl

Raport dostępności API PSD2 i bankowości internetowej Banku Spółdzielczego w Suwałkach Raport

© 2019 Bank Spółdzielczy w Suwałkach
Projekt i realizacja: CodeDev